Суми Live

   

19 лютого 2018

17 лютого 2018

16 лютого 2018

15 лютого 2018

14 лютого 2018

13 лютого 2018

12 лютого 2018

11 лютого 2018

10 лютого 2018
20:38 - Георгій Мазурашу Бомбезний день і море емоцій на чемпіонаті України 2018 в Сумах;) Фантастичні зіркові фінали, насолода від майстерних виступів лід...

Бомбезний день і море емоцій на чемпіонаті України 2018 в Сумах;)
Фантастичні зіркові фінали, насолода від майстерних виступів лідерів збірної України, ще один приємний сюрприз від Oleg Myronets (який знову змагався «як лев»;) і поповнив свою колекцію «золотом» та «сріблом») і т д і т п:)
Приємно було бачити ажіотаж на автограф-сесії, навіть не вистачило плакатів (ФЛАУ перше попередження:) ). Довелося згадати про «старі добрі часи», коли доводилось «діставати з-під прилавка»:...) Чемного старшого віку вболівальника, який допропускався всіх, поки закінчились плакати, врятував Yuriy Kishchenko, який пожертував своїм плакатом;), дякую, а то шкода було дядьку;)
Деталі згодом на SportBuk.com (це з буковинським акцентом:) ), а загального характеру - на сайті ФЛАУ, «Жорсткій атлетиці» і т д.
Ну, а відео, ви в курсі:) - тута:
http://competitions.uaf.org.ua/2018.02.09-11_sumy/index.php…
***
Грегор Геос, в курсі, хотів би бути теж тут, ще, може, пересічемось за подібних обставин;) Поки що просто дякуємо за те, що ви «там» робите для України! І негавиджу винуватців тих подій, але це інша тема...

( Георгій Мазурашу )
15:31 - Георгій Мазурашу Із зіркою «королеви спорту» - неодноразовою чемпіонкою Європи, віце-чемпіонкою світу Наталкою Лупу, знаним тренером Константин Сте...

Із зіркою «королеви спорту» - неодноразовою чемпіонкою Європи, віце-чемпіонкою світу Наталкою Лупу, знаним тренером Константин Степанцов (з яким навіть доводилися колись бігати десь там на одному стадіоні, або і в одному забігу:), можливо), симпатичною чемпіонкою, МС з потрійного стрибку, директором Донецької ШВСМ Кристиною (Альбертович, сподіваюсь, допоможе відмітити) та іншими симпатичними спортсменками на чемпіонаті України 2018 в Сумах.
Ковбойський відступ - зі сніданку:) Звернув увагу на «несандарт»:)
А сам чемпіонат можна дивитися в онлайні;) За невеликі гроші взяв у Oleksandr Danylenko посилання на онлайн, а вам підказую безкоштовно:
http://competitions.uaf.org.ua/2018.02.09-11_sumy/index.php…
(про невелику суму жарт, зрозуміло:) )

( Георгій Мазурашу )

09 лютого 2018
23:54 - Георгій Мазурашу Прикольно;) Суми...

Прикольно;) Суми

( Георгій Мазурашу )
14:53 - Георгій Мазурашу Чемпіонат України з легкої атлетики 2018;) Колеги запропонували піти перекусити, кажуть дуже класна кафешка-їдальня, і бац - «море...

Чемпіонат України з легкої атлетики 2018;)
Колеги запропонували піти перекусити, кажуть дуже класна кафешка-їдальня, і бац - «море сюрпризів»;) Виявилось, що там же обідала наша юна зірка світової легкої атлетики і бомбезна дівчинка та Людина (саме з великої літери), плюс «комок позитива» Юлія Левченко;) В житті вона ще класніша, ніж на плакатах;) Ну, таке селфі ніколи зайвим не буває, коли черга не велика за автографами і пофоткатися із «супер стар»;)
Назва - окрема тема, че...рнівчани автоматично поділяться на «за» і «проти» (на жаль, тепер таке «спільними зусиллями» у нас). Смачно, дешево, таких точок є 3 в Сумах;) З партійним брендом зв‘язку немає, це я дізнавався на місці:)
А на фото є ще зіркові люди;)
А так - дивіться змагання в онлайні;)
http://competitions.uaf.org.ua/2018.02.09-11_sumy/index.php…

( Георгій Мазурашу )

08 лютого 2018
Найактуальніші новини Суми та Сумської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Суми, репортажі з місця подій Суми, економіка Сумської області, політика Суми, культурне життя, спорт в Сумах.

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS