Суми Live

   

21 листопада 2017
09:45 - Olexandr Lisenko Щиро вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Ми шануємо патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 року та у листопаді 2...

Щиро вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи!

Ми шануємо патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 років постали на захист цих ідеалів нашого народу, прагнучи зробити все можливе, аби наша Батьківщина отримала шанс повернутися до родини європейських народів та країн!

Згадуючи трагічні події на столичному майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Грушевського, в пам’яті постають величні подвиги наших сучасників, які назавжд...и увійшли в історію як Герої Небесної Сотні. Серед них і наш земляк Олексій Братушка.

Не можу не згадати ще одного Героя-сумчанина – безстрашного 18-річного Сергія Табалу (Сєвєра), який за покликом душі пішов з початку на столичні барикади, а потім – на захист територіальної цілісності нашої країни.

Дякую всім захисникам українського народу, які ціною власного життя рішуче відстоювали право всього народу жити у власній, вільній, могутній, процвітаючій європейській державі.

Відзначаючи величне свято, яке підносить значимість патріотизму, засвідчує волелюбність українського народу, демонструє віру в майбутнє української нації, хочу наголосити, що Революція Гідності та Свободи має стати ґрунтом для підростаючого покоління, яке приведе нас до завершальної перемоги.

Слава Україні і слава сучасним Героям!

( Olexandr Lisenko )

20 листопада 2017

18 листопада 2017
21:13 - Olexandr Lisenko Партій багато, а Батьківщина одна! Сьогодні Сумській ВО "Батьківщина" 18 років! Саме 18 листопада 1999 року було зареєстровано обл...

Партій багато, а Батьківщина одна!

Сьогодні Сумській ВО "Батьківщина" 18 років! Саме 18 листопада 1999 року було зареєстровано обласний партійний осередок.

Сьогодні наша команда гідно представлена Верховній Раді України, в кожному обласному й районному центрі та в кожній громаді.

...

Хочу подякувати Юлія Тимошенко, усій фракції "Батьківщини" у Парламенті та особисто преставникові Сумщини Владислав Бухарєв за мудре керівництво та цінні поради.

Щиро вітаю усіх однодумців, членів та прихильників партії із цим святом та дякую за щоденну плідну роботу на благо України!

( Olexandr Lisenko )

17 листопада 2017
14:03 - Микола Кучер По дорозі на Вінницю, де провів ряд зустрічей щодо соціального розвитку та ремонту доріг районів мого округу -Бершадського, Тростя...

По дорозі на Вінницю, де провів ряд зустрічей щодо соціального розвитку та ремонту доріг районів мого округу -Бершадського, Тростянецького, Теплицького, Гайсинського та м.Ладижин, разом з колегою по Парламенту Петром Юрчишиним завітали до села Жежелівка. Оглянули відремонтований сільський ФАП та нове обладнання, що було придбано для потреб громади.
Крім того, поспілкувалися з селянами щодо пенсійної реформи, а саме перерахування пенсій по відношенню до людей, які мали низькі заробітні плати. Вважаю, що це питання потрібно терміново вирішувати і готувати відповідні зміни до законодавства.
Працюємо далі!!!!
#МиколаКучер #округ17 #пенсійнареформа #змінидозаконодавства #рівніможливості #громада

( Микола Кучер )
11:21 - Olexandr Lisenko Із року в рік 17 листопада студенти святкують своє професійне свято – День студента. Кожен, хто був або є студентом нині, знає, що...

Із року в рік 17 листопада студенти святкують своє професійне свято – День студента. Кожен, хто був або є студентом нині, знає, що це роки– справжньої свободи: свободи думок, поглядів, а головне – свободи вибору.
Ви ніколи не залишаєтесь осторонь важливих для Сум суспільних подій і не дозволяєте нам, дорослим, зупинитись: змушуєте діяти, змінювати місто, роблячи його ще більш комфортним, створити всі умови для того, аби ви могли реалізували себе саме тут.

Успішних сесій і ...добрих справ – на користь Сум та жителів міста.

Насолоджуйтесь цією чудовою порою – молодістю та роками студентства.

Зі святом!

( Olexandr Lisenko )

16 листопада 2017
16:24 - Olexandr Lisenko Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Життя сучасної людини без вас не можливе. Одні по крупинках збирають інформацію,...

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Життя сучасної людини без вас не можливе. Одні по крупинках збирають інформацію, інші доносять її до адресатів. Завдяки вам налагоджуються комунікації між людьми, містами і країнами. І, безумовно, сумчанами та владою.
Бажаю вам нових досягнень у професійній сфері, реалізації творчих задумів, міцного здоров'я, щастя і родинного благополуччя!

( Olexandr Lisenko )

15 листопада 2017

14 листопада 2017

13 листопада 2017

12 листопада 2017

11 листопада 2017

10 листопада 2017
Найактуальніші новини Суми та Сумської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Суми, репортажі з місця подій Суми, економіка Сумської області, політика Суми, культурне життя, спорт в Сумах.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS