Суми Live

   

24 лютого 2017
22:13 - Алекс Жук ТОП-15 найкращих пам’яток культури України 1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного неф...

ТОП-15 найкращих пам’яток культури України
1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного нефу зсередини, Одеса.


2 місце. Купол і розписи стелі Семінарської церкви. Пам’ятка є частиною комплексу резиденції митрополитів Буковини та Далмації, який занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, Чернівці.

...


3 місце. Святогірський монастир. Донецька область, Святогірськ.


4 місце. Комплекс споруд Хотинської фортеці XIII–XVIII ст. Чернівецька область, Хотин.


5 місце. Аккерманська фортеця XV ст. вночі, Одеська область, Білгород-Дністровський.


6 місце. Мовчанський монастир XVI–XIX ст. Путивль, Сумська область.


7 місце. Арка та спуск з урвища в Куяльнику. Кінець ХІХ ст.


8 місце. Свято-Успенська Почаївська Лавра. Тернопільська область, Почаїв.


9 місце. Миколаївський монастир (1772–1806). Закарпатська область, Мукачеве.


10 місце. "Будинок із химерами" (1901–1903), Київ.

11 місце. Острів Хортиця. Запоріжжя.

12 місце. Одеський національний академічний театр опери та балету. м.Одеса

13 місце. Херсонес Таврійський. АР Крим. (тимчасово окупована територія)

14 місце. Заповідник Кам'яні Могили. с. Новокрасновка, п. Назарівка

15 місце. Кисельова балка. Станично-Луганський р-н, Луганська обл

— разом з Ігором Насаликом та .
( Алекс Жук )
13:37 - Владислав Бухарєв Сьогодні з трибуни парламенту було оголошено два мої запити, з якими я звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Комітету Ве...

Сьогодні з трибуни парламенту було оголошено два мої запити, з якими я звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету:

- перший запит стосується виділення коштів з Державного бюджету України на 2017 рік для добудови житлового будинку в місті Тростянець Сумської області з метою забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей.
Відповідно до початкового проекту це 90 квартирний житловий будинок, який знаходиться на балансі... Тростянецької міської ради. На даний момент, ця будівля є довгобудом. Ступінь її готовності 35%.
Добудова цього будинку надасть можливість забезпечити житлом 160 осіб, які віднесені до категорії учасників та інвалідів АТО і знаходяться на квартирному обліку органів місцевого самоврядування Тростянецького району.
Мій запит спрямований саме на те, щоб знайти кошти на добудову будинку, оскільки сьогодні це питання не може бути вирішене за рахунок фінансового ресурсу місцевих бюджетів і потребує виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

- другий запит щодо виділення коштів з Державного бюджету України на 2017 рік для проведення негайного капітального ремонту або будівництва нового мосту через річку Ворскла в селі Климентове Охтирського району Сумської області.
В останні роки цей міст експлуатується у надзвичайному режимі та потребує капітального ремонту. Наразі існує постійна загроза аварійного закриття руху, припинення міжобласного сполучення по напрямках Суми–Харків, Суми–Полтава, що визначаються значними вантажними та пасажирськими перевезеннями. Альтернативної об’їзної дороги немає.
Місцева влада, дорожньо-патрульна поліція, мешканці неодноразово зверталися до Служби автомобільних доріг в Сумській області щодо ремонту або реконструкції чи побудови нового мосту, та це питання котрий рік не вирішується. За останні роки фахівці неодноразово здійснювали обстеження мосту, зокрема було виконано детальне дослідження профільним науковим інститутом. Висновки дуже незадовільні: міст перебуває в аварійному стані та потребує невідкладного ремонту, наразі обмежено його вантажопідйомність. Проект капітального ремонту мосту розроблено, але впровадження проекту не фінансується.
Основна мета мого запиту – звернути увагу Прем’єр-міністра на кричущу проблему республіканського рівня і спонукати Уряд, нарешті знайти кошти хоча б на негайний капітальний ремонт мосту через річку Ворскла в селі Климентове Охтирського району Сумської області.

( Владислав Бухарєв )

23 лютого 2017
18:39 - Александр Барабошко Достатньо часто в мене запитують рекомендацію щодо хороших закладів в Києві. Сьогодні здаю нову точку. В січні місяці на Тростян...

Достатньо часто в мене запитують рекомендацію щодо хороших закладів в Києві.
Сьогодні здаю нову точку.

В січні місяці на Тростянецька, 4/2 (район м. Харківська) відкрився "This is Пивбар".
Це достатньо далеко від центру, але туди таки треба їхати.

...

50 видів розливного і ще 50 видів бутилочного пива, лояльні ціни та об'єднання кращих пивних традицій.

Закладу немає місяця, а на вихідних там вже краще завчасно бронювати столик.

Замовлення офіціанти приймають на планшети і кухня одразу запускає в роботу.
Такого пивопроводу та системи охолодження як там я ще не бачив.
Свій вялочний цех та цех для копчення.
Знайшов навіть хорошу безалкоголку!

( Александр Барабошко )

22 лютого 2017
19:49 - Микола Кучер Переконаний, що потрібно максимально долучати фахівців з місцевих громад, з областей, районів, до обговорення та участі в процесах...

Переконаний, що потрібно максимально долучати фахівців з місцевих громад, з областей, районів, до обговорення та участі в процесах державотворення. Тож, на моє запрошення фахівці та керівництво з Тростянецького, Бершадського, Гайсинського районів та міста Ладижин, взяли участь у комітетських слуханнях щодо функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади, які відбулися у Верховній Р...аді України.
Зокрема, участь взяли Руденко Віталій - начальник відділу фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, депутат міської ради, Мандрик Юлія - студентка 4 курсу «Київського державного інституту фізичної культури та спорту», вихованка Гайсинської ДЮСШ, член збірної команди району з волейболу, неодноразовий чемпіон та призер області з волейболу, Лобань Леонід - голова Тростянецької РДА, Горбата Аліна - завідувач сектору з питань сім’ї та спорту Тростянецької РДА, Долюк Василь - тренер-викладач з футболу КУ «Тростяненцька ДЮСШ», Марущак Василь - Савинецький сільський голова Тростянецького району, Струтинський Микола - директор КУ «Бершадська ДЮСШ», Зашейко Вадим - директор Ладижинської ДЮСШ, головний тренер молодіжної збірної команди України з ушу, Жарун Олександр - директор ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. Івана Сагаєва, Брушніцький Сергій - тренер-викладач Ладижинської ДЮСШ № 2, головний тренер збірної команди України з пара-тхеквондо ВТФ, Топалова Наталія - тренер-викладач з веслування академічного Ладижинської ДЮСШ № 2.
Я вдячний усім, що відгукнулися на моє запрошення та долучився до обговорення цього важливого питання, тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти розвитку нашої держави та кожної галузі її економіки.
#МиколаКучер #ВРУ #дитячі_спортивні_школи #доля_спорту #обговорення #округ17 #робота_депутата #Ладижин #Бершадь #Тростянець #Бершадь

( Микола Кучер )

21 лютого 2017

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017
Найактуальніші новини Суми та Сумської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Суми, репортажі з місця подій Суми, економіка Сумської області, політика Суми, культурне життя, спорт в Сумах.