Суми Live

   

25 квітня 2017
20:20 - Igor Molotok Погодні умови нарешті дозволили продовжити дорожні роботи в Садовому мікрорайоні. Хоч щоб там не пророкували скептики, вони будуть...

Погодні умови нарешті дозволили продовжити дорожні роботи в Садовому мікрорайоні. Хоч щоб там не пророкували скептики, вони будуть виконані вчасно і якісно.
Водночас триває реконструкція стадіону «Зірка» (колишній «Хімік»). Замість раніше запланованих двох волейбольних майданчиків – передбачається облаштувати чотири.
Найближчим часом в міському парку ім. «Кожедуба» будуть встановлені лавочки, продовжиться благоустрій території.
По вул. Робоча, 5 буде встановлено спортивний м...айданчик. Мені це особливо приємно повідомити мешканцям цього району, де я провів своє дитинство.
Налаштовані врешті-врешт вирішити «споконвічну» місцеву проблему стосовно «зручностей». Вони з’являться в парку «Свободи» (колишній «Карла Маркса») та парку «Кожедуба».
Щиро вдячний громадським активістам Шостки за принциповий контроль стосовно якості виконуваних робіт!

( Igor Molotok )
15:46 - Oleg Medunitsya Сьогодні плідно провів день в м.Кролевець. Зустрівся з працівниками підприємств і бюджетних установ. Напередодні виборів до Кролев...

Сьогодні плідно провів день в м.Кролевець. Зустрівся з працівниками підприємств і бюджетних установ. Напередодні виборів до Кролевецької ОТГ переконував виборців підтримати команду Народного Фронту.

( Oleg Medunitsya )
15:43 - Владислав Бухарєв Сьогодні шістнадцятирічні юнаки та дівчата школи №5 міста Лебедин отримали основний документ у своєму житті – паспорт громадянина ...

Сьогодні шістнадцятирічні юнаки та дівчата школи №5 міста Лебедин отримали основний документ у своєму житті – паспорт громадянина України.
Мені разом із Братами Шумахерами (Юрий Великий та Sergey Tsvilovskyy), директором школи Нездиймишапкою Т.М., секретарем міської ради Древаль О.А та батьками учнів було дуже приємно брати участь у цій святковій церемонії та бачити обличчя нашої молоді – світлі, розумні, радісні. Відчувати їх бажання бути відповідальними громадянами, якими пишатиметься родина і Батьківщина.
Глибоко переконаний, що завдяки своїм знанням, праці і волі вони обов’язково стануть джерелом нових ідей і досягнень, на основі яких процвітатиме європейська Україна.

( Владислав Бухарєв )

24 квітня 2017
22:29 - Andriy Lyubka Зима закінчилася, пора працювати :). Отож, плани з виступами на травень: Коломия, 3 травня Хмельницький, 4 травня Київ (21, презе...

Зима закінчилася, пора працювати :). Отож, плани з виступами на травень:

Коломия, 3 травня
Хмельницький, 4 травня
Київ (21, презентація нової книжки на Арсеналі)...
Суми, 23 травня (нарешті! останній облцентр, де я не був)
Люблін (31)

Афіші, анонси, лінки - на підході, всі будуть на http://lyubka.net.ua/

( Andriy Lyubka )

23 квітня 2017
19:47 - Olexandr Lisenko Сьогодні не простий день, особливо для сумчан. Сьогодні відзначається третя річниця створення 15-го окремого мотопіхотного батальй...

Сьогодні не простий день, особливо для сумчан. Сьогодні відзначається третя річниця створення 15-го окремого мотопіхотного батальйону.

У цей день хочу побажати військовим, які проходили та проходять в ньому службу, міцного козацького здоров'я, наснаги й невичерпної енергії у вашій нелегкій професії, родинного щастя та миру!

На жаль, особисто не зміг бути присутнім на офіційних заходах, проте я хочу, щоб ви знали, шановні захисники, всі мої сили, уся моя робота та дії спрямо...вані на те, щоб наші Герої відчували турботу та підтримку на своєму шляху. Це і соціальна допомога бійцям та їхнім сім'ям, і видача земельних ділянок, і виділення коштів на будівництво житла, і перший в Україні Центр реабілітації учасників АТО, і ще багато іншого. Це те, що ми зробили сьогодні, але на цьому зупинятися не будемо!

Також у цей день хочеться згадати і тих бійців, які віддали своє життя, аби в нашому місті був мир та спокій. Вічна їм слава! Я дякую вам та низько вклоняюсь за вашу сміливість, мужність та патріотизм!

Разом переможемо!

( Olexandr Lisenko )
16:08 - Юрко Космина очі горем і спиртом залиті - тяжко жити московській еліті, бо умів Конотоп завжди мовити "Стоп!" хоч царю, хоч Мілявській Лоліті!...

очі горем і спиртом залиті -
тяжко жити московській еліті,
бо умів Конотоп
завжди мовити "Стоп!"
хоч царю, хоч Мілявській Лоліті!

( Юрко Космина )

22 квітня 2017

21 квітня 2017
11:40 - Mykola Malomuzh Дорогі співвітчизники! Із задоволенням повідомляю про подальше розгортання започаткованого нами у жовтні 2015 року руху на формува...

Дорогі співвітчизники!
Із задоволенням повідомляю про подальше розгортання започаткованого нами у жовтні 2015 року руху на формування реального народовладдя в Україні та його всебічну підтримку народом!
Так, 19 квітня я та члени Вищої Ради Народних зборів України взяли участь у проведенні установчих зборів зі створення осередку Народних зборів у Сумській області.
Сумщину представляли делегати від громадських та політичних організацій, громад регіону, всього більше 150 осіб. ...
У ході обговорення широкого кола тем найбільш наболілим для людей було питання як найскорішого припинення виснажливої для України війни. Представники селянства також акцентували увагу на недопустимості неконтрольованого продажу землі.
В цілому делегати одноголосно визначила суттєве погіршення економічної, політичної та соціальної ситуації в державі.
Було також зазначено, що саме пряме народовладдя дозволить вирішити проблеми, які постають перед суспільством.
У ході роботи Народних Зборів були обрані керівні органи та Голова Народних зборів Сумської області – Мироненко Тетяна Євгенівна.
Дякую усім, хто небайдуже ставиться до майбутнього своєї Батьківщини, своїх дітей!
Разом – ми сила, яка здатна змінити життя на краще!
Короткий фото звіт про поїздку подаю нижче.

( Mykola Malomuzh )

20 квітня 2017
Найактуальніші новини Суми та Сумської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Суми, репортажі з місця подій Суми, економіка Сумської області, політика Суми, культурне життя, спорт в Сумах.