Суми Live

   
13:01 - Вадим Лях Посольство Японии. Господин посол Шигеки Суми . В честь 25 годовщины установления дипломатических отношений между нашими странами ...

Посольство Японии. Господин посол Шигеки Суми . В честь 25 годовщины установления дипломатических отношений между нашими странами начинается акция "Компания 2500 сакур", в ходе которой в 22 городах Украины появятся аллеи этих замечательных деревьев. Один из этих городов-Славянск!

( Вадим Лях )

23 березня 2017
17:06 - Oleg Medunitsya Вважаю неприйнятним збереження слова "кадетський" у назві ліцею з посиленою військовою підготовкою імені І.Г. Харитоненка, що знах...

Вважаю неприйнятним збереження слова "кадетський" у назві ліцею з посиленою військовою підготовкою імені І.Г. Харитоненка, що знаходиться в місті Суми. Сьогодні три народних депутати звернулися до Голови Уряду і Міністра освіти з пропозицією перейменувати заклад.

( Oleg Medunitsya )

22 березня 2017
15:59 - Igor Molotok До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсува...

До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсування пасажирських потягів №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ. Вони роблять в Конотопі лише технічну зупинку. І це дуже не зручно для пасажирів.
Спільно з головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич, директором з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігорем Романківим та представниками громадськості м. Конотоп провели зустріч, на якій розглянули можливість відновлення зупинки трьох вищезазначених потягів на станції Конотоп.
Сподіваюсь, що за результатами зустрічі та наших спільних зусиль у вирішенні цього питання, у недалекому майбутньому зупинку названих потягів у Конотопі буде відновлено!

( Igor Molotok )

21 березня 2017

20 березня 2017
Найактуальніші новини Суми та Сумської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Суми, репортажі з місця подій Суми, економіка Сумської області, політика Суми, культурне життя, спорт в Сумах.